MÜKELLEFLERİMİZ ÇOK ÇEŞİTLİ SEKTÖRLERDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİRENERJİ SEKTÖRÜ

Hammadde ve yakıt şirketleri. Sektörlerinde iyi hizmet veren şirketler.
PERAKENDE

Üst düzey ve günlük moda markalarının yanı sıra günlük kullandığımız ürünler. Kaliteli markaları ve mükemmel müşteri hizmetleri ile bilinen markalar.
TURiZM VE OTELCİLİK

Dünyanın her yerinden misafilerine özel kalitede hizmet sunan büyük uluslararası resort, butik otel ve lüks villa/apart hizmeti sunan firmalar.
FİNANS SEKTÖRÜ

Çeşitli yatırım portföyleri ve varlık yönetimi için büyük bütçelere sahip yerli ve yabancı şirketler
EMLAK VE İNŞAAT

Ticari binalar için emlak yönetimi, konut ve ticari bina inşaatları ve kamu altyapı işleri. Müşterilerimiz kendi uzmanlık alanlarında en iyi oldukları için ödüllendirildi.
OTOMOTİV

Otomotiv sektöründe hizmet veren büyük firmalardan da mükellef portföyümüzde olanlar var.
TEKNOLOJİ

Müşterilerimiz arasında en yeni teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan büyük şirketler de yeni açılmış küçük yazılım firmaları da yer almaktadır.
NAKLİYAT (İTHALAT VE İHRACAT)

İthalat / ihracat şirketlerine ek olarak nakliye şirketleri de müşterilerimizin bir parçasıdır. Uluslararası ve şehirlerarası taşımacılık alanında uzun yıllara dayalı tecrübesi ile hizmetlerini sürdürmekte olan mükelleflerimiz var. İthalat ve ihracat alanında da müşteri portföyümüze kattığımız birçok başarılı ve büyük firma mevcut.
İLAÇ ve SAĞLIK

Hem Markalı hem de Jenerik kategoride ilaçları ve tıbbi cihazları olan büyük ve yerel ilaç şirketleri. Ayrıca lokal ve köklü eczaneler.